رو نمایی از امام ماسون ها"دجال"

در این بین در طی چند روز اخیر، وبلاگ های متعددی در جهت حمایت از « عبدالله دوم » و معرفی وی به عنوان « مهدی موعود » شکل گرفته است و در طی آن ها، نسب دروغین وی و ادعای وی مبنی بر انتساب به خاندان مطهر پیامبر (صلی الله علیه و آله وسلم) مورد سوء استفاده قرار گرفته و در قالب مطالبی کوتاه به زبان های گوناگون، به معرفی وی و شباهت وی با مهدی موعود!!! (نعوذ بالله) پرداخته شده! و به مسلمانان در مورد نزدیکی ظهور و خروج وی، بشارت داده شده است. برخی از این وبلاگ ها عبارتند از:

BLOGFA.COM

BLOGFA.COM

BLOGFA.COM

BLOGFA.COM

به دلیل احتمال بروز تغییر تحولاتی در وبلاگ های مذکور، در زیر، PDF محتویات و خزعبلات مندرج در این سایت ها، خدمت عزیزان مخاطب وبسایت، ارایه می گردد:

Hotfile.com: 1 klik file hosting

Hotfile.com: 1 klik file hosting

Hotfile.com: 1 klik file hosting

Hotfile.com: 1 klik file hosting

Hotfile.com: 1 klik file hosting

در تصاویر زیر، برخی از پست های موجود در وبلاگ های مذکور را ملاحظه می فرمایید:

ملک عبدالله دوم

ملک عبدالله دوم سوفیانیملک عبدالله دوم سوفیانیملک عبدالله دوم سوفیانی

ملک عبدالله دوم سوفیانی

ملک عبدالله دوم سوفیانی

ملک عبدالله دوم سوفیانی


وقاحت وبلاگ های مذکور تا آن جا است که مادر جاسوسه ی « عبدالله دوم » یعنی « آنتونیت آوریل گاردنر » که انگلیسی بوده است را نعوذ بالله به حضرت نرجس (سلام الله علیها) که اهل بلاد روم بوده اند، شباهت داده و « عبدالله دوم » را همان مهدی موعود که مادرش اهل بلاد مغرب زمین است، دانسته اند! این مسئله، دلالت بر دسایس بزرگ پشت این تحرکات دشمن دارد.

در هر حال به نظر می رسد که تحرکات « عبدالله دوم » پادشاه اردن که به جرأت شبیه ترین فرد عصر حاضر به سفیانی موصوف در روایات است، وارد مرحله ی جدید شده است و هشدار هایی که این حقیر، در مقالات سال قبل خود، پیرامون خطرات این پادشاه شیطان صفت داده بود، رنگ واقعیت به خود گرفته است.


در زیر، لینک مقالات مربوط به شباهت « ملک عبدالله دوم » پادشاه اردن و « سفیانی » روایات مربوط به آخرالزمان را ملاحظه می فرمایید:


هشدار به مقاومت منطقه: احتمال بروز فتنه ای بزرگ


شاه اردن از زاویه ای دیگر-بخش اول


شاه اردن از زاویه ای دیگر-بخش دوم


شاه اردن از زاویه ای دیگر-بخش سوم (ضمیمه)


شاه اردن از زاویه ای دیگر-بخش سوم (ضمیمه)


گرچه ممکن است، مطالب مندرج در وبلاگ های مذکور، تنها بخشی از یک جنگ روانی ساده باشد، اما با توجه به شباهت های « عبدالله دوم » با سفیانی روایات، باید این تحرکات را جدی تلقی نمود.


با توجه به این مطالب، به نظر می رسد که رویارویی « عبدالله دوم » با ایران، وارد فاز جدیدی شده است و نقشه های شوم این مهره ی کثیف استعمار، سمت و سوی جدیدی یافته است.


از همه ی عزیزان درخواست می نمایم که خطر فوق را جدی بگیرند و در انتشار این خبر، اهتمام ورزند و حتی الامکان، آن را به سایر خبرگزاری ها و سایت های خبری اطلاع دهند.


/ 1 نظر / 35 بازدید
ایلیا

طرح آزادی زندانیان بی گناه آغاز شد منتظر کمکهای نقدی وغیر نقدی شما هستیم