افشای اسامی هتاکان به امام هادی علیه السلام

اسامی افرادی که در صفحه‌ای از فیس بوک اقدام به هتک حرمت به مقام والای حضرت امام هادی(ع) کرده بودند افشا شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، از حدود 2 ماه پیش صفحه‌ای در فیس بوک ‌با هدف توهین‌ و هتک حرمت به مقام والای حضرت هادی‌ علیه السّلام شکل گرفت و عده‌ای گمراه با تبلیغات گسترده، کاربرانی را در این صفحه مشترک کردند.
امام علی النقی(علیه السلام)
این افراد با توهین به جایگاه رفیع ولایت و امامت سعی در کم‌رنگ کردن‌ تلألوی انوار الهی اهل بیت علیهم السّلام داشته و همچون یزیدیان در خواب غفلت دست شیطان را به بهانه بندگی بوسه زده‌اند ولی غافل از آنند که در جهل مرکب خویش تا ابد گرفتار خواهند آمد.

گروهی از شیعان و ارادتمندان به مقام عظیم‌الشان حضرت هادی‌ علیه السّلام و تمامی اهل بیت علیهم السّلام دست به شناسایی و جمع‌آوری اطلاعات کامل این افراد گمراه زده‌اند و در قالب پایگاهی ‌با عنوان "
هتاکین " به این مشخصات جمع‌آوری شده را در معرض دید عموم قرار داده‌اند.

مدیر سایت مردمی "
هتاکین " به خبرنگار فارس گفت: اطلاعات منتشر شده از این گمراهان با هدف خروج هر‌چه سریع‌تر این افراد از صفحه توهین به امام هادی علیه السّلام و همچنین پیگیری از طریق مراجع قانونی منتشر شده و تا به نتیجه رسیدن حکم قانونی این افراد اطلاعات این افراد در معرض دید عموم خواهد بود.

وی در این باره افزود: در مرحله نخست عکس‌های غیر‌واضح و نام کوچک این افراد منتشر شده‌ تا افرادی که احیاناً نادانسته عضو این صفحه شده‌اند با دیدن عکس و نام کوچک خود اقدام به خروج‌ هر‌چه سریع‌تر ‌از این صفحه کنند در غیر این صورت در مراحل بعدی اطلاعات بیشتری از جمله عکس کامل افراد، آدرس پست الکترونیکی، شماره تلفن، آدرس محل سکونت و مشخصات دانشگاه محل تحصیل آنها منتشر خواهد شد‌.

/ 3 نظر / 19 بازدید
گمنام

سلام،وبلاگ قشنگی دارید.باشب آرزوهاآماده دیدن نظرات شماهستم.[گل]

همنشینGsa

سلام همسنگر من چشمم خیلی اذیت میشه . با عرض معذزت رنگ قالبتون مناسب نیست . البته نظر منه . تصمیم گیرنده نهایی خود شمایید. راستی به روزم[گل]

روزبه محمدی

با سلام؛ و با تبریک سالروز حماسه 22 خرداد ؛ با مطالب زیر به روزم 1- پیام های پنهان در یک سکوت http://salmanonline313.blogfa.com/post-28.aspx 2- سرباز کوچک ولایت: همه اعتبار، قوام و اندیشه ما در ولایت خلاصه شده است و ما نمی پذیریم ذره ای انحراف از این مسیر نورانی صورت پذیرد. http://salmanonline313.blogfa.com/post-26.aspx 3- لا يعرف الحقّ بالرّجال http://salmanonline313.blogfa.com/post-25.aspx 4- جريان انحرافي را بهتر بشناسيد http://salmanonline313.blogfa.com/post-32.aspx 5- در پاسخ به فراخوان رحیم مشایی به مناظره؛ حجت الاسلام شریف‌زاده، نبویان را به مناظره فراخواند. http://salmanonline313.blogfa.com/post-33.aspx